سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
انصاف خواهی از برادران، از انصافْ به دور است . [امام صادق علیه السلام]

مسلمان نوشته ها


دو تا سوال در مورد خانمها برام پیش اومده، کسی می تونه با استدلال منطقی جوابشو بده؟؟؟!!

1- اگه خانم می تونه بره سرکار و پول در بیاره، چرا شوهر باید خرج زندگیشو بده؟

2- اگه خانم می تونه در هر اداره ای استخدام رسمی بشه، بعد هم می تونه تفنگ دست بگیره و بجنگه، چرا نباید مثل پسرها بره سربازی؟

البته سوال های دیگه هم داشتم، ولی چون یکم زیادی فلسفی می شد از حوصله جمع خارج بود!!!

حالا همین دو تا حل بشه کلاهم رو هم میندازم بالا.

خدا همه ما رو هدایت کنه.

 

 ::: سه شنبه 94/10/29::: ساعت 11:44 عصر


مجوزهای برنامه واتس آپ:

قابل توجه کسانی که فکر می کنند واتس آپ، بدون اجازه شما کاری نمی کند:

در اندروید 4.4، بروید به قسمت تنظیمات- قسمت مدیریت برنامه ها، و واتساپ را پیدا کنید. کمی پایین همین صفحه نوشته است: مجوز ها (permissions). در این قسمت توافقات انجام شده و مجوزهایی است که واتساپ از شما می خواهد و شما در طول نصب برنامه، برای آنها دکمه اوکی را فشار داده اید و تایید کرده اید.

برخی خیال می کنند این مجوزها، یعنی همان امکانات برنامه. یعنی این که این برنامه می توانند و قابلیت دارد این کارها را انجام دهد. یعنی می گویند منظور این است که کاربر می تواند به کانتکت ها از طریق واتساپ وارد شود. یا اس ام اس ها را جابجا و کم و زیاد کند. این در واقع مجوز دسترسی بدون اجازه نیست، بلکه قابلیت است.

اما به عنوان مثال در قسمت «عکسبرداری و فیلمبرداری» که می رویم، و روی آن کلیک می کنیم به نکته عجیب و جالبی بر می خوریم: آنجا نوشته است:

«به برنامه اجازه می دهد با دوربین به عکسبرداری و فیلمبرداری بپردازد. این مجوز به برنامه اجازه می دهد از دوربین در هر زمانی بدون تایید شما استفاده کند»

خب..... حالا روشن می شود که واتساپ قانونا اجازه دارد دوربین را روشن کند. البته در قسمت ضبط صدا فقط اسم توافقنامه آندرویدی را آورده است و کاری را که اجازه دارد انجام دهد نیاورده است. 

کلمه قابلیت به انگلیسی می شود: در مورد نرم افزار: sufficiency , ability , capability یا اگر بعنوان فایده ذکر شود به آن می گویند: advantage- اما کلمه مجوز دسترسی در انگلیسی معنی: access permissions وجود دارد که اصلا به قابلیت ربطی ندارد. 

البته سایت واتس آپ اعلام کرده است که این برنامه، برای امنیت و فردیت کاربران اهمیت زیادی قائل است و علاقه ای به استفاده از عکس های خصوصی شما و گرفتن عکس از شما ندارد و گفته این مجوز را فقط برای افزودن قابلیت های جدیدی که از دوربین استفاده می کنند از شما گرفته ایم و .... اما واقعیت کنونی قضیه این است که به هر بهانه ای این کار را کرده باشد، برای او عکس گرفتن و فیلم گرفتن بدون اجازه، کاملا قانونی و رسمی است و هیچ کس حق اعتراض به او را ندارد چون خود کاربر خواسته است.

به نظرم کمی هوشمندانه تر عمل کنیم بد نیست!!::: شنبه 94/10/26::: ساعت 12:29 صبح


نکته ای به ذهنم آمد که جالب است نقل کنم.

در متن آیات قرآن، آیه ای وجود دارد که می فرماید: من قَتَلَ نَفْسًا بِغَیْرِ نَفْسٍ أَوْ فَسَادٍ فِی الأَرْضِ فَکَأَنَّمَا قَتَلَ النَّاسَ جَمِیعًا وَمَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا 

ترجمه آن این است: هر کس یک نفر را بکشد؛ بدون اینکه کسی را کشته باشد یا در زمین فساد کرده باشد، مثل این است که همه مردم را کشته است. و هر کس یک نفر را زنده کند، مثل این است که همه مردم را زنده کرده است.

این آیه نشان می دهد که دین اسلام برای جان «یک» نفر نیز ارزش فراوانی قائل است. هیچ مجوزی برای کشتن یک انسان وجود ندارد غیر از این دو مورد:

1- آن فرد یک انسان دیگر را بی گناه کشته باشد ولذا باید قصاص شود. مقابله به مثل شود تا هم مجازاتی باشد برای این کار بسیار زشت و هم قتل در جامعه کاهش یابد و دیگران بترسند و دیگر جرآت چنین کاری پیدا نکنند.

2- آن فرد در زمین فساد کرده باشد. با دست بردن به سلاح در بین مردم ایجاد رعب و وحشت کرده باشد. علیه حکومت عادل اسلامی و حکومتی که حرف حق را می پذیرد، برای کسب قدرت قیام مسلحانه کرده باشد. کسی که دست به اغتشاش و ناامنی زده باشد و خلاصه زندگی مردم را مختل کرده باشد و امنیت عمومی جانی و مالی و ناموسی را از بین برده باشد. 

مطابق این آیه که بسیار مهم است، دین مبین اسلام برای جان «تک تک» انسان های بشر ارزش بسیار زیادی قائل است و جان یک نفر را معادل جان همه و زندگی یک نفر را معادل زندگی همگان می داند.

از دقت در کلمه «نفسا» این نکته بر می آید که : ارزش جان انسان ها به دین و مذهب و آیینشان نیست. مهم نیست فرد یهودی است، مسیحی است، بت پرست است، بی دین است، لا مذهب است، و یا هر آیینی را قبول دارد. مهم این است که انسان یعنی ولد آدم، به هیچ وجه اجازه نمی دهد به جان او کوچکترین تعرضی شود مگر یکی از این دو حالت برای او پیش آید. که در هر دو حالت الحق و الانصاف چاره ای جز کشتن فرد وجود ندارد. چون اگر این فرد کشته نشود، جان انسان های بسیار دیگری به خطر می افتد فلذا این آدمکشی در نطفه خفه می شود.

در هر کجای دین اسلام، اگر حکمی مبنی بر قتل یا سنگسار یا اعدام یا هر چه به کشتن انسان ها بر می گردد، وجود دارد، قطعا یکی از این دو شرط در آن فرد محقق شده است و الا اسلام هرگز به قتل هیچ انسانی راضی نمی شود و اتفاقا انتقام کسانی را که بی دلیل جان مردم را می گیرند، با قدرت و صلابت می گیرد.

حال نگاه کنید به وضعیت دنیا. اسلام را به حمایت از تروریسم متهم می کنند در حالی که این طور اسلام از جان انسان ها حمایت بی چون و چرا کرده است. هر چه توی سر خودشان زدند که به مردم دنیا با ابزارهای مختلف رسانه ای بقبولانند که اسلام خشن است و اله است و بله است..... نتوانستند. گفتند یک سری گروهک تروریستی می سازیم که آخر خشونت و سفاکیت باشند، ولی با شعار اسلام. پول می دهیم که اسلام را بدنام کنیم!! 

حال متوجه می شویم که گروهک های تروریستی، هیچ اعتقادی به اسلام و آیات قرآن ندارند. به طور کلی، هر کس در دنیا خونریزی کند، جنایت کند، جان انسان ها را تهدید کند و خشونت زیاد به خرج دهد، و بعد دم از اسلام بزند، از اسلام هیچ بویی نبرده است و دروغ می گوید.

خدا می داند آمریکا و اسرائیل در یک صبح تا شب، چند نفر انسان را با واسطه یا بی واسطه در دنیا می کشند. آمریکا قاتل بزرگ است. اسرائیل قاتل بزرگ است. طبق متن اسلام باید با این قاتلان بزرگ و حرفه ای مبارزه کرد تا جان انسان های دنیا حفظ شود. با این کار ، آیه «و من احیاها» عمل می شود و مسلمانان باید همه مردم دنیا را زنده کنند.::: پنج شنبه 94/10/17::: ساعت 7:4 عصر


خیلی تلاش کردند اسلام هراسی کنند. چهره اسلام را در خون ریزی و جنایت و قساوت قلب و شکنجه و ظلم و آدم کشی های بسیار فجیع نشان دهند. گروهک صهیونیستی دولت اسرائیلی عراق و شام را تشکیل دادند. اما نتیجه چه شد؟ چهره اسلام واقعی نمایان تر شد. همه جهانیان اگر تا الان فرق بین اسلام واقعی و وهابیت تکفیری را نمی فهمیدند، اگر به مردم دنیا، شیعه و سنی را دو گروه افراطی معرفی می کردند که هر دو اهل جنایت و تعصب و خشک مغزی هستند، اگر مثلا برخی در نیویورک در عصر رسانه فکر می کردند ایران یک کشور عربی است!! .... با راه افتادن گروه های تکفیری کاملا واضح شد. همه فهمیدند که نسخه تقلبی از اسلام را عده ای با هزینه های گزاف درست کرده اند که بخواهند چهره اسلام را بپوشانند و در اذهان عمومی فرافکنی کنند. وقتی ایران به جنگ با تروریست ها رفت دنیا این سوال را برای خود مطرح کرد که اگر به قول رسانه هاشان ایران حامی تروریسم است پس چرا با تکفیری ها می جنگد؟ با اندکی تحقیق توسط مخاطبان حقیقت برایشان روشن می گردد در حالی که تا قبل از این با تبلیغات به راحتی قبول می کرد ایران جزء همین تروریست هاست!!

این همه تصویر و کلیپ و فیلم با ابزارهای رسانه ای و تکنیکهای هالیوودی ساختند که رعب و وحشت را در دل مخالفان خود بیاندازند ، خواستند با روش ترور و ایجاد رعب و وحشت دیگران را مطیع خود کنند اما غافل از آنکه همین تکنیک ها و کلیپ بر علیه خودشان استفاده شد. چطور؟ اگر تا قبل از این انسانهایی در بلاد اسلامی بودند که غیرت دینی نداشتند، جرئت و شهامت کافی برای جنگ با تروریسم نداشتند، یا حوصله و وقت جنگیدن نداشتند ، اکنون با دیدن این تصاویر جنایات، خون در رگ غیرتشان به جوش آمده و هر طور و به هر قیمت هم شده خود را به جبهه می رساند تا حداقل از کینه اش یک تکفیری بکشد، زیرا برادر دینی اش را ظالمانه کشته اند. جسور و شجاع و بی باک می شوند. در راه جهاد دست از جان می شویند و به قلب تکفیر می زنند و از هیچ چیز باک ندارند.

این است که آمریکا نقشه اش علیه خودش تمام می شود و امروز تکفیر دارد ذلیلانه مزه شکست و هزیمت را تجربه می کند::: شنبه 94/10/5::: ساعت 11:50 عصر


ما فقط "فکر می کنیم" شبکه های اجتماعی صرفا یک محیط تبادل نظرات و آرا و صحبت هاست. ما فقط"خیال می کنیم"که امثال فیسبوک و توئیتر فقط یک ظرف توخالی اند که هر محتوایی را بر می تابند. ما فقط گمان می کنیم که اینها دلشان به حال ما سوخته که هزینه های تماس و پیامک در ایران زیاد است، آمده اند شبکه اجتماعی راه انداخته اند که ارزان تر مرتبط شویم. فیسبوک مسقیما جمهوری اسلامی و حزب الله را با یک اقدام تروریست می نامد. این هم اقدامش:

فیسبوک با ارسال نامه هشدار دهنده به صفحه فیسبوک العالم عنوان کرد که تصویر سلفی جهاد مغنیه در کنار سردار قاسم سلیمانی به دلیل اینکه با سیاست ها و قوانین فیسبوک در تعارض می باشد، حذف شده است.
در قوانین فیسبوک آمده که انتشار تصاویر مربوط به «گروه های تروریستی» ممنوع است و بدین ترتیب شهید جهاد مغنیه و سردار قاسم سلیمانی از دیدگاه فیسبوک به عنوان تروریست معرفی شده اند.

خشم فیسبوک از سِلفی جهادمغنیه +عکس::: چهارشنبه 94/10/2::: ساعت 11:54 عصر


آیت الله آملی لاریجانی به تازگی گفته اند: 

«در قانون اساسی چیزی به نام نظارت بر رهبری نداریم...نظارت مجلس خبرگان بر رهبری مانند این است که بگوییم که افراد در مقام تقلید از مراجع، چون باید شرایطی همچون (اعلم بودن یا مجتهد مطلق بودن) یا عدالت را در مرجع تقلید احراز کنند، پس بر وی نظارت  دارند! سخنی که بطلان آن روشن است. چون  وظیفه مقلد تشخیص ویژگی ها و صفات مرجعیت است. خلاصه آنکه آنچه در قانون اساسی آمده است «تشخیص» صفاتی خاص یا فقدان آن در رهبری است و تشخیص، تلازمی با نظارت ندارد.»

در مقابل این سخنان علی مطهری نماینده مجلس در نامه ای سرگشاده به ریاست قوه قضائیه، گفته است که: « روشن است که کلمه «نظارت بر رهبری» در قانون اساسی نیامده است اما آیا محتوا و مدلول و مفهوم آن هم نیامده است؟ آیا باید جمود به لفظ داشته باشیم؟!  این سخن شما، هم خلاف سیره امام خمینی و مقام رهبری، هم خلاف حکم عقل و علم سیاست، هم خلاف سیره پیامبر اسلام و امیرالمؤمنین و هم خلاف قانون اساسی و مذاکرات مجلس خبرگان قانون اساسی است و بهترین شاهد و مستمسک را به دست افرادی داد که همواره جمهوری اسلامی را به استبداد دینی متهم می‌کنند.»

بنده فکر می کنم پشت این حرف ها مسائل سیاسی و یا حتی جریانات خطرناکی نهفته است که قصد دارند برخی اختیارات رهبری را در جامعه محدود کنند. والا این قدر زیاد مطرح کردن نظارت بر رهبری توسط افرادی مثل آیت الله هاشمی رفسنجانی، چه معنی دیگری می تواند داشته باشد. خب قانون که مشخص است. حدود وظایف و اختیارات نیز مشخص است. اما تکرار و روی کار آوردن برخی کلمات و عبارات، معنای سیاسی دارد.

واضح است که منظور آیت الله لاریجانی از اینکه: نظارت بر رهبری در قانون اساسی نداریم، این است که اینکه نباید افرادی پیدا شوند و بخواهند به گونه ای در امورات مربوط به رهبری جامعه دخالت کنند که دست و بال رهبری برای اداره جامعه بنا به تشخیص مصالح و مقتضیات نظام ولایت فقیه، بسته شود. این نوع نظارت در هیچ جای قانون اساسی نیامده است. اما باید بدانیم که نظام جمهوری اسلامی ایران بر محور «ولایت» فقیه است و بقیه افراد تحت ولایت ایشان هستند. یعنی ملزم شرعا و قانونا به اطاعت از فرامین صادره از طرف ایشان هستند. طبیعی است شخص ولی، باید دارای اختیارات تام در امور حکومتی باشد و هیچ نظارتی نباید ایشان را محدود کند یا برای ایشان تعیین تکلیف نماید یا ایشان را تحت فشار قرار دهد. زیرا در این صورت مفهوم «ولایت داشتن» از بین می رود. 

بررسی شرایط رهبری که در قانون اساسی آمده است وظیفه خبرگان رهبری است. اما این نوع از بررسی، در امور خاصی است که جزو شرایط اساسی رهبری است. مثل علم. مثلا اگر خدای ناکرده رهبری دچار بیماری فراموشی یا آلزایمر شود، یکی از شرایط رهبری را نخواهند داشت. یا مثلا شجاعت. اگر جایی رهبری در مقابل دشمنان از خود ترس نشان داد، شرط شجاعت از بین می رود. تقوا. اگر بی تقوایی انجام داد. گناه کبیره کرد یا بر صغیره اصرار ورزید به همین ترتیب. چندین شرط وجود دارد که همه در اسلام تشریح شده است. اما این بررسی، اصلا شبیه نظارت بر یک نماینده مجلس نیست. زیرا خبرگان در مقام بررسی شرایط ولی جامعه است نه یک مسئول یا وکیل. «ولی» جامعه قطعا و یقینا همه شرایط رهبری را داشته است که تا به حال نظام اسلامی با اقتدار سر پا ایستاده است و این نظام پس از خدا و معصومین، قائم به شخص ولی فقیه است. لذا اسلام اجازه نمی دهد هیچ شخص یا گروهی بر تک تک کارها و سخنان رهبر و ولی جامعه، خرده بگیرد، دائما اشکال تراشی کند و ایشان را مورد سوال و جواب در مورد این کارها قرا دهد. بلکه فعالیت های رهبری رصد می شود. مورد مطالعه قرار می گیرد و با اصول اسلامی و الهی شرایط رهبری منطبق می شود. اما یک نماینده مجلس یا وزیر را می توان برای مواضعش مورد سوال و جواب قرار داد. تک تک اموال و زندگی اش را بررسی کرد و در صورت هر گونه تخلف، برخورد قانونی کرد. زیرا این فردی بوده مورد اعتماد گروهی از مردم. دارای تقدس که نبوده است. سیستمی هم قائم بر این شخص نبوده است. بلکه فردی نخبه و تحصیلکرده است. دارای وجهه الهی و جامع الشرایط هم نبوده است. بلکه احساس وظیفه کرده و در صحنه حاضر شده است.

 

لذا این قیاس که همه مسئولین را از نظر اختیارات نهادهای نظارتی مانند رهبری در نظر بگیریم یک قیاس اشتباه است زیرا این نظام نظام «ولایت» فقیه است. و تا کنون الحمدلله شخص رهبری کنونی حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله) به اعتراف همگان از همه جناح ها، دین ها، ملیت ها و حتی برخی صاحبان قدرتهای بزرگ، بهترین و عالی ترین و کامل ترین و جامع الشرایط ترین فرد برای رهبری نظام جمهوری اسلامی بلکه جهان اسلام است.

برای مطالعه ر.ک به این سرمقاله: لینک::: جمعه 94/9/27::: ساعت 8:14 عصر


موج اسلام خواهی به سمت کشورهای اروپایی و آمریکایی گسترش یافته و ملت دارند حتی یک بار هم که شده طعم شیرین حجاب را می چشند، و لذت آن را غیر قابل وصف می یابند (اشاره به کار خوب انجمن دانش‌‌آموزان مسلمان در ایالات متحده که طعم حجاب را برای یکبار به دیگر دانش آموزان هم می چشاند):

آنوقت ما روز به روز داریم از آنچه داریم و مال خودمان است فاصله می گیریم تا حدی که حجابی سر می کنیم که خودمان را با آن مسخره کرده ایم. هر کس نگاه کند می گوید اینها بالاخره حجاب دارند یا ندارند...تکلیف را مشخص کنند!

سالها دل طلب جام جم از ما می گرد----------وآن چه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد::: دوشنبه 94/9/23::: ساعت 1:8 عصر


با وحشیگری وارد شهر دیگران شده اند، با ایجاد فضای رعب و وحشت و قتل عام های گسترده سعی کرده اند فضا را دست بگیرند، خود را حاکم خوانده و بر منابع مالی مسلط شده اند...قانون وضع کرده و سیستم راه انداخته اند به نام اینکه می خواهیم «حکومت اسلامی» راه اندازی کنیم. پست فطرت ها خیال کرده اند اسلام این گونه حکومت می کند!!

در اسلام ، مشروعیت حکومت از طرف خداوند می آید اما مقبولیت باید از طرف مردم باشد. برای تشکل حکومت اسلامی هر دو فاکتور مشروعیت و مقبولیت لازم است. اسلام فقط در صورت وجود دو شرط همزمان، اقدام به تشکیل حکومت می کند. 

این حرامی ها هیچ کدام از دو فاکتور را ندارند. وهابیت بعنوان پشتوانه تفکری جریان تکفیری بعلت مخالفت صریح با احکام و قوانین دین اسلام، به نوعی مرتد شمرده می شوند. لذا کسانی که حکم نفی سبیل را نمی  پذیرند و سردم داران وهابی با آمریکا و یهود که دشمن ترین دشمنان مسلمانان هستند، دوستی می کنند. کسانی که دوستی اهل بیت پیامبر را که تمام فرق اهل تسنن هم قبول دارند را رد می کنند  و با آنها دشمنی می کنند. کسانی که تمام شعائر الهی و بناهای مذهبی و اسلامی را حتی کعبه، مصداق شرک و نجس می دانند، کسانی که بقیه فرق مسلمانان را تکفیر و آنها را مهدور الدم می دانند در حالی که هیچ یک از فرق اسلامی، بقیه را تکفیر نمی کنند بلکه قائلین به شهادتین را مسلمان می دانند. این گروه، مرتد و از دین خارج شده هستند. لذا جریان تکفیر ابدا مشروعیت اسلامی ندارد بلکه مخالف اسلام است  و انحرافی از قرآن و سنت پیامبر اکرم می باشد.

مقبولیت هم  واضح است  که ندارند. وضع قوانین و رفتارهای خشن با مردم. خونریزی و جنایت و قتل عام به بهانه مخالفت با «حکومت اسلامی»!! استیلای بر مردم و استضعاف آنها، تخریب مساجد مردم و اماکن مقدس بر خلاف اعتقادات مردم، مجبور کردن مردم به پذیرفتن قوانین و احکام خودشان و گردن زدن در صورت سرپیچی، ظلم به مردم با فروختن ارزان نفت آنها و چپاول اموال آنها برای خرید اسلحه و نیرو، اینها همه  مصداق عدم مقبولیت است. حکومت اسلام، آن است که از دل رای مردم و با اقبال عمومی مقبولیت پیدا کند و به قدرت  برسد نه با زور سرنیزه.

لذا این طاغوت که به نام داعش راه اندازی کرده اند، مخالف اسلام و دین خداست و وحوش و ظلمه ای که در آن می جنگند همگی جنود شیطان هستند که تحت لوای اسم مقدس خدا و پیامبر، به سفاکی مشغولند.

اما همچنان شبکه صدای آمریکا VOA وقتی اخبار این تروریست ها را می دهد از لفظ «حکومت اسلامی» استفاده می کند و بر آن اصرار دارد. چرا که می خواهد به ذهن مخاطب این گونه القا کند که حکومت اسلامی، این گونه بر سر کار می آید و این گونه حکومت می کند در بهترین شکل خود!!! نمی داند که مسلمانان جهان خوب آگاهند که اسلام هیچ وقت با زور سرنیزه حکومت را را اندازی و حفظ نمی کند، سیره پیامبر خدا و اهل بیت عصمت و طهارت (مثل حضرت علی ع) همواره بر این بوده است که زمانی که حجت بر آنها تمام می شد و مقبولیت پیدا  می کردند، حاکم می شدند. چه برسد به اینها که مرتد هستند و هیچ گونه نسبتی نه با نص اسلام و نه با هیچ فرقه اسلامی در جهان اسلام ندارند.::: یکشنبه 94/9/22::: ساعت 8:18 عصر


که میدان داد این نو کیسه ها را؟

و لئن کفرتم ان عذابی لشدید.

بهانه چال کردن و معدوم کردن یک میلیون و هفتصدهزار کیلوگرم سیب زمینی در استان فارس، «تنظیم بازار» است. و این تنظیم بازار یعنی پرترشدن جیب دلالهای بزرگی که از هر کیلوگرم سیب زمینی که از کشاورز می خرند، 800 تومان سود می برند. یعنی همه از گرسنگی هم بمیرند، به درک. بهتر که بمیرند...فقط جیب ما که دارد از آن پول می ریزد و سرریز می شود، دو سه روز سرریز نشود فاجعه است. یعنی دسر مرغ کنتاکی بعد از نهار چلوکباب و چلوجوجه و خوراک بره ما، وزنش کم نشود...یعنی سونای منزل ما، دمای آبش کمی کم نشود....یعنی وزن 127 کیلوگرمی ما، 1 گرم کم نشود...

مگر می شود سیب زمینی که از سر زمین برداشت می شود غیرقابل استفاده برای انسان و دام باشد؟ اگر راست می گویید چرا تحقیقات گیاه پزشکی ضمیمه کار نیست؟ سیب زمینی بهاره و پاییزه فرقش چیست؟ چطور میوه های یک سال نگهداری شده در انبار در میوه فروشی ها انبار می شود و سال آینده به بازار عرضه می شود، بعد سیب زمینی که ماندگاری معمولا زیادی دارد نباید عرضه شود؟

و سوال ما این است:

به چه  حقی روزی خداوند به بندگان را این طور امحا می کنند؟

به چه مجوزی غذای مردم را به بهانه کثیفی مثل پول از بین می برند؟

به چه جرئتی این همه فقیر را در جامعه گرسنه رها می کنند و با شکم پری، غذاها را دور می ریزند؟

به چه دینی این همه نعمت خداوند را تباه می کنند؟

به چه حقی اسراف می کنند؟ فساد می کنند؟ تباهی به بار می آورند؟ پول بیت المال مسلمین را دور می ریزند؟

دولت باید جواب دهد
::: چهارشنبه 94/9/11::: ساعت 4:26 عصر


لطفا عکس ها را تک تک نگاه کنید. روی هر کدام از عکس ها حداقل 10 ثانیه تفکر کنید. حال به خودمان بیاییم...چه کرده ایم؟!.....چه نکرده ایم...؟!::: چهارشنبه 94/9/11::: ساعت 3:44 عصر

<      1   2   3   4   5   >>   >

>> بازدیدهای وبلاگ <<
بازدید امروز: 65
بازدید دیروز: 144
کل بازدید :261415
 
 > >>اوقات شرعی <<
 
>> درباره خودم<<

دانشجویی گمنام. بیایید مسلمانی کنیم: «هر چه هست از قامت ناساز بی اندام ماست/ ورنه تشریف تو بر بالای کس کوتاه نیست». طنز هم می نویسم اما: «طنز من هزل نیست، تعلیم است» از نظرات شما هم استفاده می کنم: «هرکه خواهد گو بیا و هرچه خواهد گو بگو/ کبر و ناز و حاجب و دربان بدین درگاه نیست»
 
>>فهرست موضوعی یادداشت ها<<<
طنز[31] . آمریکا[20] . ازدواج[18] . خانواده[14] . فرهنگ[14] . داعش[12] . بدحجابی[12] . حجاب[10] . روحانی[9] . جنایت[8] . تکفیری[7] . اسرائیل[7] . برهنگی[6] . تهاجم فرهنگی[6] . بی حجابی[6] . جنگ نرم[6] . ساپورت[6] . غرب[6] . مذاکره[6] . ماهواره[5] . شبهه[5] . سلفی[5] . سوریه[5] . اشتغال زنان[5] . اسلام[4] . ایران[4] . اشتغال[4] . بی عفتی[4] . تحریم[4] . توهین[4] . شعر[4] . صهیونیسم[4] . مستهجن[4] . قرآن[4] . لختی[3] . فطرت[3] . فیلم موهن[3] . گناه[3] . وحشی[3] . شوهر[3] . شیطان[3] . شهادت[3] . عجیب[3] . عراق[3] . ظلم[3] . زنان[3] . ذلت[3] . تهدید[3] . جمهوری اسلامی[3] . جنگ[3] . تروریسم[3] . دعا[3] . دفاع مقدس[3] . جک[3] . حماقت[3] . انتقاد[3] . انحراف[3] . اقتصاد[3] . انتخابات[3] . برجام[3] . بی غیرتی[3] . اسراف[3] . اخلاق[3] . ISIS[3] . وهابیت[3] . وهابی[2] . یهود[2] . کار فرهنگی[2] . مالیات[2] . Daesh[2] . Wahhabi[2] . استخدام[2] . استکبار[2] . استکبار ستیزی[2] . اروپا[2] . اربعین[2] . terror[2] . takfiri[2] . اختلاس[2] . اسلام هراسی[2] . امام حسین[2] . انصاف[2] . خدا[2] . دشمن اصلی[2] . دروغ[2] . دزدی[2] . داستان[2] . خاطره[2] . حامد زمانی[2] . حقوق بشر[2] . خواب[2] . پیروزی[2] . تجاوز[2] . تروریست[2] . بی حیایی[2] . پول[2] . جنگ تحمیلی[2] . تکان دهنده[2] . جرم[2] . تهمت[2] . رهبری[2] . رسانه[2] . روسپی[2] . زن[2] . سوال[2] . سربازی[2] . سیاسی[2] . شبیخون فرهنگی[2] . شلوار[2] . صهیونیست[2] . عربستان[2] . غزه[2] . شغل[2] . سیاست[2] . شیعه[2] . شهید مطهری[2] . شکست[2] . ورزش[2] . وعده[2] . مرگ بر آمریکا[2] . هسته ای[2] . کاریکاتور[2] . گروهک تروریستی داعش[2] . مداحی[2] . نهی از منکر[2] . قالتاق[2] . فلسطین[2] . قیامت[2] . مصرف گرایی[2] . مضحک . مطهری . معراج السعادة . معنی . مغالطه . مقبولیت . مقدسات . مقصر . ملوک الطوایفی . ملیت . ملک عبدالله . من زئوس هستم . مناظره . مناظره اول . منافق . منطق رأی . مهدوی کنی . مهریه کم . موسوی . موش . موش کثیف . میثم مطیعی . میرسلیم . میش . ناامیدی . نابودی اسرائیل . ناگفته ها . ناموس . ناکولا باسلی ناکولا . نتایج . نجس . نرم افزار اندروید سلام . نسل کشی . نظارت . نظام . نظام دوحزبی . نفقه . نفوذ . نقد . نقض غرض . نگاه حرام . نماز . نمایش ضعف . گدا . گرانی . گرسنه . گرگ . گروهک تروریستی النصره . قسمت . قطعنامه . قفل . قهرمان . لطیفه . لعنت . لیبرال . مادر . مادی گرایی . مارقین . مال . فلسفه . فیس بوک . فیسبوک . فیلم جنایات . فرهنگ برهنگی . فرهنگ غلط . فرهنگ وبگردی . فروتنی . فریب . فساد . قالیباف . قبح شکنی .
 
 
>>لوگوی دوستان<<
 
 
>>اشتراک در خبرنامه<<
 
 
>>طراح قالب<<