سفارش تبلیغ
صبا
آموزش دانش کفّاره گناهان بزرگ است . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]

مسلمان نوشته ها


آقای روحانی به تازگی مصاحبه خبری کرده است و در آن گفته است: "در مورد 2030 گزارش هایی به رهبری داده بودند که ایشان را نگران کرده بود و وزیر ارشاد و آموزش و پرورش و علوم نامه ای نوشتند و ایشان را از نگرانی درآوردند. بنده هم در چند سخنرانی اعلام کردم و ایشان را از نگرانی درآوردم که ما حق تحفظ گرفتیم و جاهایی را که خلاف فرهنگ و اسلام و ارزش های ملی و دینی ما باشد اجرا نخواهیم کرد. اما برخی کار زشتی کردند و از آن استفاده تبلیغاتی کردند که مردم به این دولت رای ندهند. بنده از 2030 نمی گذرم. از شخص خودم می گذرم اما چون به معلم ها و آموزش و پرورش توهین شد نمی گذرم ."

بنده واقعا نمی دانم چه تحلیلی بنویسم چون قلم شرم دارد که در مورد این سخن زشت رئیس جمهور چیزی بنویسد و شأن قلم شاید گاهی بالاتر از این است. فقط می گویم وای به حال مملکت اسلامی ای که رئیس جمهورش چنین سخنانی بگوید.

آقای روحانی. تو را به خدا برو یک بار صحبت های رهبری را در مورد 2030 مرور کن. تو می گویی رهبری پناه بر خدا انسان نادانی است که هر گزارشی به او دادند بدون تحقیق می پذیرد و بعد در سخنرانی بر اساس آنها اعلام موضع می کند؟ یعنی تو این قدر رهبری را نعوذ بالله بی قدر و ساده و بچه می پنداری؟ رهبری نادانسته و بر اساس تصورات حرف می زند؟ تو خجالت نمی کشی که رهبر مسلمین جهان با آن همه هوش و درایت را در حد کسی مثل پاپ پایین می آوری؟ آن کسی که سالی یک بار از بالکن اتاق خود بیرون می آید و برای مردم سخنرانی می کند و دستی تکان می دهد؟ متاسفانه یک عده ای به توهین، رهبری را پیرتر از ان می دانند که بخواهد موضعی بگیرد. آقای روحانی....رهبری نمی فهمد آن وقت تو می فهمی؟ تو رفته ای رهبری را توجیه کنی یا به ایشان درس دشمن شناسی بدهی که این گونه صحبت می کنی؟ شما بصورت غیرقانونی و پنهانی در خفا رفته ای سندی را امضا کرده ای که تمامش به ضرر مملکت است. آن را حتی به تایید  مجلس شورای اسلامی هم که موظف بودی ، نرساندی. بعد نامه زده ای که دستگاه های ذی ربط اجرا کنند آن وقت توجیه هم می کنی؟ یعنی تو می گویی رهبری خبر ندارد که حق تحفظ و ... گرفته شده است؟ رهبری صلاح مملکت را بهتر می فهمد یا تو؟

آقای روحانی....تو خودت این قدر ساده لوحی یا خود را به نفهمی می زنی؟ آیا نمی دانی که قراردادهای توسعه ای که توسط مجامع بین المللی مثل یونسکو به کشورهای جهان سوم به صورت قانونی یا جریانی تحمیل می شود ، دارای اهداف مداخله جویانه در فرهنگ و حتی مسائل امنیتی کشورها است؟ این را نه از خود بلکه از کتاب های توسعه خود غربی ها می گویم. اگر نمی دانی برو کمی مطالعه کن. این قراردادها حقوق نظارتی بر حسن اجرای کنوانسیون ها را برای خود محفوظ نگاه می دارند و این یعنی نفوذ. این یعنی مداخله و یعنی همان نامه ای که آقای جهانگیری امضا کرده که باید گزارش اجرا به یونسکو بصورت مرتب ارسال شود.

رهبری با درایت فرمودند جمهوری اسلامی زیر بار قراردادهایی مثل 2030 نمی رود. و بنده از شورای عالی انقلاب فرهنگی گله مندم. این یعنی از شورایی که رئیسش خود تو هستی. این یعنی رهبری سند را کامل مطالعه کرده اند و عواقب و پیامدهای آن را به خوبی و بیشتر از تو می داند. انسان گاهی فکر می کند تصور تو این است که رهبری تعصب دارد و هر قرارداد بین المللی ولو خوب و مثبت باشد را نفی می کند. نه آقای روحانی. چنین تصور زشتی در مورد رهبری، جز خیال و خواب پریشان هیچ چیز نیست. تو متوهمی اگر چنین خیالی در سرت داری.

یک بار قبل تر از این هم رهبری موضعی علیه حرف تو آقای روحانی گرفته بود که مردم با حضورشان سایه جنگ را از سر کشور برداشتند نه با روی کار آمدن این دولت و آن دولت. بعد آن وقت جهانگیری که نمی دانم رهبری را چقدر نعوذ بالله نادان فرض می کند، می گوید رهبری فرمودند مردم با حضورشان در صحنه انتخابات و رای به دولت یازدهم (و سپس تصویب برجام) سایه جنگ را برداشتند. این انسان نادان فکر می کند رهبری با این همه تجربه، بچه است که این طور احمقانه سخنان او را تحریف می کند. رهبری شخصا موضع گرفت و تودهنی زد به امثال جهانگیری. فرمود: حرفی را من صریح می زنم و تحریف می کنند. من گفتم مردم با حضورشان سایه جنگ را برداشتند و دولت ها تاثیری ندارند. بعد بعضی می گویند مردم با رای و روی کار آوردن فلان دولت سایه جنگ را برداشتند. این یعنی رهبری از تحریف خود توسط جهانگیری، مستقیما انتقاد می کند و جهانگیری را یک تحریف کننده می خواند.

این آقای روحانی واقعا خود همه پنداری عجیبی دارد. سند بین المللی 2030 زیر سوال رفت، آن وقت می گوید به معلمان و آموزش و پرورش توهین شد! عجیب است واقعا! فکر می کند همه مثل خودش دلبسته و عاشق چشم و ابروی سندهایی مثل 2030 هستند. خودش مخفیانه تصویب و اجرا کرده است و آن وقت پای همه معلمان را وسط می کشد. معلمان هرگز مثل شما ساده لوح نیستند و زیر بار این سندهای استعماری نخواهند رفت.

 

ما در تاریخ یک بار چنین تجربه کار زشت و منکری را داشتیم. زمانی که پیامبر در بستر بیماری وفات بودند و فرمودند قلم و کاغذی بیاورید ، ولی عده ای تحریف کننده منحرف گفتند ان الرجل لیهجر. همانا مرد در حال هزیان گفتن است. نعوذ بالله پیامبر را متهم کردند به گفتن جملات نادرست. توهین کردند و شد آنچه شد.::: سه شنبه 96/3/2::: ساعت 9:25 عصر


>> بازدیدهای وبلاگ <<
بازدید امروز: 18
بازدید دیروز: 123
کل بازدید :273182
 
 > >>اوقات شرعی <<
 
>> درباره خودم<<

دانشجویی گمنام. بیایید مسلمانی کنیم: «هر چه هست از قامت ناساز بی اندام ماست/ ورنه تشریف تو بر بالای کس کوتاه نیست». طنز هم می نویسم اما: «طنز من هزل نیست، تعلیم است» از نظرات شما هم استفاده می کنم: «هرکه خواهد گو بیا و هرچه خواهد گو بگو/ کبر و ناز و حاجب و دربان بدین درگاه نیست»
 
>>فهرست موضوعی یادداشت ها<<<
طنز[31] . آمریکا[20] . ازدواج[18] . خانواده[14] . فرهنگ[14] . داعش[12] . بدحجابی[12] . حجاب[10] . روحانی[9] . جنایت[8] . تکفیری[7] . اسرائیل[7] . برهنگی[6] . تهاجم فرهنگی[6] . بی حجابی[6] . جنگ نرم[6] . ساپورت[6] . غرب[6] . مذاکره[6] . ماهواره[5] . شبهه[5] . سلفی[5] . سوریه[5] . اشتغال زنان[5] . اسلام[4] . ایران[4] . اشتغال[4] . بی عفتی[4] . تحریم[4] . توهین[4] . شعر[4] . صهیونیسم[4] . مستهجن[4] . قرآن[4] . لختی[3] . فطرت[3] . فیلم موهن[3] . گناه[3] . وحشی[3] . شوهر[3] . شیطان[3] . شهادت[3] . عجیب[3] . عراق[3] . ظلم[3] . زنان[3] . ذلت[3] . تهدید[3] . جمهوری اسلامی[3] . جنگ[3] . تروریسم[3] . دعا[3] . دفاع مقدس[3] . جک[3] . حماقت[3] . انتقاد[3] . انحراف[3] . اقتصاد[3] . انتخابات[3] . برجام[3] . بی غیرتی[3] . اسراف[3] . اخلاق[3] . ISIS[3] . وهابیت[3] . وهابی[2] . یهود[2] . کار فرهنگی[2] . مالیات[2] . Daesh[2] . Wahhabi[2] . استخدام[2] . استکبار[2] . استکبار ستیزی[2] . اروپا[2] . اربعین[2] . terror[2] . takfiri[2] . اختلاس[2] . اسلام هراسی[2] . امام حسین[2] . انصاف[2] . خدا[2] . دشمن اصلی[2] . دروغ[2] . دزدی[2] . داستان[2] . خاطره[2] . حامد زمانی[2] . حقوق بشر[2] . خواب[2] . پیروزی[2] . تجاوز[2] . تروریست[2] . بی حیایی[2] . پول[2] . جنگ تحمیلی[2] . تکان دهنده[2] . جرم[2] . تهمت[2] . رهبری[2] . رسانه[2] . روسپی[2] . زن[2] . سوال[2] . سربازی[2] . سیاسی[2] . شبیخون فرهنگی[2] . شلوار[2] . صهیونیست[2] . عربستان[2] . غزه[2] . شغل[2] . سیاست[2] . شیعه[2] . شهید مطهری[2] . شکست[2] . ورزش[2] . وعده[2] . مرگ بر آمریکا[2] . هسته ای[2] . کاریکاتور[2] . گروهک تروریستی داعش[2] . مداحی[2] . نهی از منکر[2] . قالتاق[2] . فلسطین[2] . قیامت[2] . مصرف گرایی[2] . مضحک . مطهری . معراج السعادة . معنی . مغالطه . مقبولیت . مقدسات . مقصر . ملوک الطوایفی . ملیت . ملک عبدالله . من زئوس هستم . مناظره . مناظره اول . منافق . منطق رأی . مهدوی کنی . مهریه کم . موسوی . موش . موش کثیف . میثم مطیعی . میرسلیم . میش . ناامیدی . نابودی اسرائیل . ناگفته ها . ناموس . ناکولا باسلی ناکولا . نتایج . نجس . نرم افزار اندروید سلام . نسل کشی . نظارت . نظام . نظام دوحزبی . نفقه . نفوذ . نقد . نقض غرض . نگاه حرام . نماز . نمایش ضعف . گدا . گرانی . گرسنه . گرگ . گروهک تروریستی النصره . قسمت . قطعنامه . قفل . قهرمان . لطیفه . لعنت . لیبرال . مادر . مادی گرایی . مارقین . مال . فلسفه . فیس بوک . فیسبوک . فیلم جنایات . فرهنگ برهنگی . فرهنگ غلط . فرهنگ وبگردی . فروتنی . فریب . فساد . قالیباف . قبح شکنی .
 
 
>>لوگوی دوستان<<
 
 
>>اشتراک در خبرنامه<<
 
 
>>طراح قالب<<